Warsztaty w Doodlove

Warsztaty Grafik Cennik O przestrzeni

Warsztaty DIY

Dla kogo:
Warsztat jest dla dzieci w wieku 5+lat.

Czas trwania:
70 minut 

Kiedy:
Poniedziałek godzina 17:20-18:30

Opis warsztatu: 
W zajęciach tych wykorzystujemy: farby, kredki, wosk, kredy, węgiel, ołówki, cienkopisy rysunkowe, papiery, materiały z recyklingu, rośliny i wiele innych. Warsztat pobudza kreatywność, fantazję, ćwiczy koncentracje, uczy pracy zadaniowej z wykorzystaniem własnej inwencji twórczej. Tworzymy tutaj rzeczy wyjątkowe, a autorem ich jest dziecięca wyobraźnia. Plan i przebieg zajęć raz w tygodniu udostępniany jest na FB i IG. 


Warsztat

Wielkość grupy:
max 10 osób

Zarezerwuj i zapłać

Po dzwonku z Doodlove

Dla kogo: 

Świetlica jest dla dzieci w wieku 7-12 lat

Czas trwania: 
3,5 godziny 

Kiedy: 
poniedziałek- piątek godzina 13:00-16:30

Opis zajęć: 
Świetlica naukowo-kreatywna, to zajęcia dla dzieci szkolnych. W czasie świetlicy służymy wsparciem merytorycznym, pomagamy przy odrabianiu lekcji. 
Oprócz tego, to czas wspólnej zabawy i wartościowo spędzonego czasu. 

Plan świetlicy będzie rozpisywany raz w tygodniu, przy tworzeniu jego zachowane zostaną pewne założenia. Oprócz czasu na naukę będzie też czas na zabawę i rozwój talentów. 

Poniedziałki czas twórczy gdzie w czasie świetlicy będą odbywały się warsztaty z ceramiki, mody, malarstwa, warsztaty DIY. 
Wtorek świetlica anglojęzyczna gdzie oprócz nauki i zabawy językiem przewodnim będzie angielski. W tym czasie pojawią się również warsztaty naukowe, doświadczenia. 
Środa- czas na naukę, a później warsztaty z koncentracji, zabawy na refleks, planszówki, puzzle, joga. 
Czwartek- świetlica inżyniera, wsparcie anglojęzyczne i z przedmiotów ścisłych. W czasie świetlicy oprócz nauki pojawią się warsztaty z architektury, będziemy sklejać modele wykorzystywać puzzle 3D i wiele innych. 
Piątek- po odrobieniu lekcji i czasie na naukę w każdy piątek od 15:00 zaczynamy zabawy z animatorem. 

W świetlicy codziennie dostępnych jest tylko 12 miejsc. Zależy nam by było to wartościowe miejsce, gdzie dzieci będą miały uwagę, chwile na skupienie i dobrą zabawę. 

Jest kilka możliwości zakupu świetlicy: 

1h-22 zł 
3,5 H 60 zł 
cały tydzień 5x3,5 H 275 zł. 

Zarezerwuj i zapłać

Kreatywny poranek/ aktywny poranek

Dla kogo 
dzieci w wieku 20m-3 lata. 

Czas trwania zajęć: 

90 minut 
kiedy wtorek, czwartek 10:00-11:30 

Opis zajęć: 

Zajęcia dla dzieci w których wykorzystujemy podstawowe materiały plastyczne, gry sensoryczne, proste gry planszowe dla dzieci od 2 roku życia, instrumenty muzyczne, książeczki, puzzle. Zajęcia te polegają na przygotowaniu dziecka do przyszłej roli przedszkolaka. Celem jest oswojenie się dziecka z inną rzeczywistością.  W czasie zajęć wprowadzone zostaną elementy sensoplastyki, logorytmiki, zajęcia ogólnorozwojowe, ćwiczenia uczące utrzymanie równowagi itp. 
Zwracamy szczególną uwagę na rozwój koncentracji, małej i dużej motoryki. 
Po zajęciach przyszły przedszkolak nabierze umiejętności bycia samodzielnym, będzie skłonny do samodzielnego przebywania bez obecności rodzica, podejmie samodzielne wyzwania związane z układaniem puzzli, tworzeniem pierwszych dzieł plastycznych. 

Rodzic posyłając dziecko do przedszkola będzie miał poczucie, że jego dziecko odnajdzie się w świecie przedszkolaka. Będzie mu łatwiej zaaklimatyzować się w nowym otoczeniu, a rodzic dzięki temu nie będzie przeżywał momentu rozstania. 

Wielkość grupy: 
max  8 osób

Zarezerwuj i zapłać

Warsztaty umuzykalniające

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 1,5 - 3 lat wraz z opiekunem. W czasie zajęć towarzyszy nam  muzyka grana na żywo, głos oraz nagrania CD.Wykorzystujemy różne instrumenty, rekwizyty, materiały dydaktyczne do ogólnego umuzykalniania i uwrażliwiania Dziecka na piękno muzyki.Podczas naszego spotkania  dużo śpiewamy.Śpiew  to najprostszy sposób umuzykalniania dzieci, a głos bliskiej osoby działa ze zwielokrotnioną siłą na Dziecko. 


Zabawa rytmem, czekają nas wierszyki, ćwiczenia, piosenki i gra na prostych instrumentach perkusyjnych -instrumentarium Carla Orffa.Będziemy bawić się do znanych nam tańców i zabaw integracyjnych, dzięki którym Maluchy poznają ustawienia w kole, linii, pociągu, co jest również doskonałym przygotowaniem Waszego Malucha do pójścia do żłobka, przedszkola. Bardzo istotnym jest, że  Wy Rodzice zacieśniacie więź ze swoim Dzieckiem poprzez zabawę muzyką.Kontakt z muzyką niesie szereg korzyści w rozwoju osobowości małego człowieka, jego emocji, kształtowania wyobraźni. Muzyka stymuluje rozwój dzieci, rozwija wrażliwość, rozbudza empatię.Zajęcia mają również wesprzeć rozwój psychofizyczny Maluszka poprzez połączenie muzyki z ruchem, co najlepiej kształtować od najmłodszych lat dziecka. 
Czas trwania 50 min 
Grupa max 8 osób 

Zarezerwuj i zapłać

Ceramika

Warsztaty ceramiczne, to warsztaty przeznaczone dla dzieci 4+. W czasie warsztatów dzieci tworzą drobne upominki, talerzyki, kubeczki i inne rzeczy, które nadają się do użytku. 

Warsztaty z ceramiki, to doskonały warsztat ćwiczący: koncentracje, cierpliwość, małą motorykę, estetykę. 
Warsztat jest pracą grupową, dzieci pracują przy jednym stole, dlatego jest to idealny czas do integracji, poznawania nowych ludzi i uczenia się odnajdowania w nowym środowisku. 
Każdy warsztat oprócz części twórczej posiada część edukacyjną. 
Dzieci uczą się o ceramice, rodzajach glin, o wypalaniu, szkliwach, użytkowaniu ceramiki. Jest to czas, w którym uczymy się i bawimy jednocześnie.

Czas trwania 75 min 
Max grupa 8 osób

Zarezerwuj i zapłać

Sensoplastyka

Sensoplastyka, to zajęcia doskonale dla dzieci w każdym wieku. Mówi się, że można na nie uczęszczać w wieku 0-100 lat. Są to zajęci, które pobudzają dosłownie wszystkie zmysły, a jak wiemy ma to przełożenie na rozwój mózgu już od najmłodszych lat. Jej zalety, to: 

  • wspiera rozwój zmysłów,
  • wspomaga budowanie świadomości ciała i przestrzeni,
  • Przyczynia się do usprawnienia ruchowego (przygotowanie do nauki chodzenia w przypadku niemowląt),
  • wpływamy na rozwój mowy (ośrodki w mózgu odpowiedzialne za mowę są usytuowane blisko ośrodków odpowiadających za małą motorykę),
  • poprzez wspólne działania pogłębiamy nasz kontakt emocjonalny z dziećmi – budujemy w ten sposób ich poczucie bezpieczeństwa,
  • wspieramy rozwój poznawczy – opisujemy elementy świata, pokazujemy proces przemian substancji oraz związki przyczynowo – skutkowe.
Wiele z nas nie lubi przygotowywać, a co ważniejsze sprzątać po tak ekstremalnych doświadczeniach jak Sensoplastyka dla dzieci. Dlatego zajęcia są idealną alternatywą, dla domowego szaleństwa. Zajęcia są również doskonałym czasem poznawania się dzieci i rodziców

Zarezerwuj i zapłać

smykozabawy

Smykozabawy, to zajęcia dla dzieci już od 6 miesiąca życia, stworzone w oparciu o program integracji sensorycznej. Na zajęciach stymulowanych jest 7 zmysłów, dzięki zabawom, aktywnościom z rodzicem i rówieśnikiem. Oprócz tego w czasie zajęć: gramy, śpiewamy, ćwiczymy motorykę małą i koordynacje wzrokowo ruchową, malujemy, ugniatamy, próbujemy, masujemy, brudzimy się. Najważniejsze jest jednak to, że świetnie się bawimy w kameralnej grupie. 

Czas trwania 45 min 

Zarezerwuj i zapłać